Kiidame

Ilmar Torni nimelisel kunstikonkursil osalenud 3. kl. õpilasi:

Laura Tamm

Liisa-Ly Tikan II koht,

Viola-Anette Vaher raamatukogu eripreemia.

Juhendaja õp. Pille Toom.

 

KHK toimunud maakonna näitemängupäevadel kooli esindanud 3 etendust:

7. klassi etendus "Krokodill" Grand Prix

Aste klubi näitering "Teatri noored" eripreemia

Näitlejapreemia Teele Tõhk

Žürii tänu - Oliver Janu

Juhendajad: Maia Tõhk, Katrin Paju ja Monika Leepere

 

KVK 27. karikaturniiril rahvastepallis 1. koht 4.-5.kl Aste tüdrukutele:

Mängisid Teele, Marilin, Anette, Lisann, Tea, Kristella, Isabel ja Neleliis.

Juhendajad õp. Kai Vahter ja Maarek Suursaar

 

28.03  Salmel toimunud koolide 4.-6. klasside jalgpallivõistlusel osalenuid.

Aste Põhikool saavutas tubli 3. koha.

1. Johannes Raet

2. Marcus Tigas

3. Lisann Lonks

4. Sander Reinart

5. Aleks Kallas

6. Karel Milvek

7. Karel Mõtlep

8. Oskar Mägi

 

Juhendaja õp. Maarek Suursaar

 

9. klassi õpilast Markus Kaaret, kes saavutas saksa keele olümpiaadil 2. koha.

Juhendaja õp. Hannela Heinmaa

 

Kiitus tublidele ajaloo olümpiaadil osalenutele!

9. klassi õpilane Laura Kakkum – 3. koht;

7. klassi õpilane Johan Svente Keso - 4. koht;

6. klassi õpilane Marta Mia Vessik -  5. koht.   

Hästi esindasid kooli veel Kerle Suurna, Markus Kaare ja Karl Vapper.

Juhendaja: õp. Monika Leepere

 

õp. Reet Lõugas - Kaarma Aasta inimene 2023.

 

7.- 9. kl. jalgpallureid - Saaremaa meistrid saalijalgpallis.

Juhendaja õp. Maarek Suursaar

 

9. klassi õpilast Kerle Suurnat, kes saavutas 10. veebr. toimunud kunstiõpetuse olümpiaadil 1.- 2. koha. 

Juhendaja õp. Pille Toom

 

8. klassi õpilast Marissa Victoria Saart, kes saavutas Saare maakonna etlejate konkursil eripreemia.

Juhendaja õp. Sirje Aru

 

4. klassi õpilast Raiens Reinbergsi, kes saavutas 3. veebruaril toimunud Saare maakonna meistrivõistlustel koolinoortele kabes 2. koha. 

 

9. klassi õpilast Laura Kakkumit, kes saavutas 1. veebruaril Saare maakonna kõnevõistlusel

„MIS ON SEE INIMESE OSA SIIN LAIAS MAAILMAS?” (Juhan Viiding)  põhikooli vanuseastmes 2.-3. koha ja aukirja “Õiglane“.

Juh. õp. Monika Leepere

 

9. klassi õpilast Kerle Suurnat, kes saavutas 9.12. 2023.a. toimunud inglise keele olümpiaadil 9. kl. arvestuses 5. koha.

Juh. õp. Maia Tõhk

 

5. klassi õpilast Anette Adosoni, kes oli metsapostkaartide joonistamisel 12 parima hulgas.

9. klassi õpilast Kerle Suurnat, kes oli 1 neist, keele postkaart trükiti RMK jõulukaardiks.

Juh. õp. Pille Toom

 

9. klassi õpilast  Karl Vapperit, kes on parim FC Kuressaare U17 vanuseklassi jalgpallur Saaremaal.

 

Teele Tõhk ja Marilin Poopuu 5. klassist, kes saavutasid 14. nov. Kärlal toimunud maakondlikul Kunstivikkeril 4.- 6. kl. arvestuses 2. koha.

Juhendaja õp. Pille Toom

 

5. klassi rahvastepalli võistkonda, kes saavutas maakonna meistrivõistlustel 3. koha.

Juhendaja: Kai Vahter

 

8. klassi võistkonda: Maribel Šaluhhin, Marinel Meinart, Kaarel Sai,

kes osalesid Keskkonnaagentuuri konkursil "Ringmajanduse meistriklass 2023" videoga „Ringmajandus ja Kaarli koolikott“ ja said 

videomeistri eriauhinna, milleks on Eesti Pandipakendikeskuse külastus klassile.

Juhendajad: Ülle Soom ja Mariliis Siigart 

 

Koolivikkeri võistkonda koosseisus Anette Adoson 5. kl, Johanna Maria Raet 6. kl, Johan Svente Keso 7. kl, Ralf Paulus 8. kl ja Laura Kakkum 9. kl, kes saavutasid kahootis I koha ja Saarte Hääle küsimustele vastamises I koha.

Koos kunstivikkeri võistkondadega üldkokkuvõttes  4. koht.

 

2022/23 õ.-a.

Mudilaskoori - pääses laulupeole ja

pererühma ja 7.- 9. kl. rühma - pääsesid tantsupeole.

Juhendajad: Reet Lõugas, Eena Mark ja Maia Tõhk

 

23. mail toimunud maakonna kergejõustiku võistlustel sai

Anette Adoson kuldmedali palliviskes

Juhendaja Kai Vahter

 

16. aprillil Pärsama Rahvamajas toimunud Kesk-Saaremaa laste lauluvõistlusel Viisivakk 2023 olid oma vanuserühma parimad lauljad:

Kristella Šaluhhin,

Riine Metsamaa,

Joosep Markus Tagaküla,

kes pääsesid edasi 21. mail Kuressaare Kultuurikeskuses toimuvale Saaremaa noorte lauljate konkurss-kontserdile KEVADÜMIN.

Juhendaja Reet Lõugas

 

19.aprillil toimunud maakondlikul inimeseõeptuse olümpiaadil

saavutas 8.kl õpilane Laura Kakkum 1. koha ja

10. mail Tervise Arengu Instituudis toimunud inimeseõpetuse aineolümpiaadil oli ta 8. klasside parim

 Juhendaja Anneli Kandima

 

1. mail avati Eesti Käsitööõpetajate Seltsi " Aita"link opens on new pageEesti Käsitööõpetajate Seltsi " Aita""> vabariiklik virtuaalnäitus 2023 "Loovalt käsitöö- ja kokakunstist"
Näitusele saab sellelt lingiltlink opens on new page

Aitäh tublidele õpilastele, kelle tööd näitusel väljas on:

Amina Sara Benouareth

Emma Mai

Laura Tamm

Alice Victoria Hoff

Jane Liis Ool

Ketter Jano

Johanna Maria Raet

Kedy Brit Antov

Marta Mia Vessik

Laura Kakkum

Kerle Suurna

Marissa Victoria Saar

Kairiin Orb

Berit Vendel

Mariana Hollo

Juhendaja Heli Õun

 

19.aprillil toimunud maakondlikul „Jäljendusvaadendil“

esindas kooli 8. klass, kes saavutas III kooliastmes 2. koha.

Juhendaja Anneli Kandima

 

14. aprillil Kuressaare Vanalinna Koolis toimunud rahvastepalli karikavõistlustel saavutasid:

4.- 5. kl. tüdrukud 2. koha ja 

4.- 5. kl. poisid 2. koha.

Juhendaja Kai Vahter

 

Kõiki, kes võtsid osa 3.- 9. aprillil KHK korraldatud Liikumisrõõmu mõõduvõtust, aga eriti:

Laura Kakkum 8. kl., kes oli õpilaste km TOPis 4. kohal;

õpetajaid ja töötajaid, kes said oma kategoorias 1. koha (66%);

õpilasi, kes said kokkuvõttes 2. koha (36%);

kogu kool kokkuvõttes 2. koht (42%).

73 osalejat, 2767565 sammu ja 350,62 km

Liikuma kutsuva kooli koordinaator koolis on Eena Mark

 

29.märtsil  Kuressaare Spordikeskuses toimunud Rimi jalgpalli osavusfestivalil

saavutas 4.- 5. kl. võistkond  3. koha.

juhendaja Kai Vahter

 

Ilmar Torni kunstikonkursil osales kõige edukamalt

Neleliis Lopp 3. kl.

juhendas õp. Pille Toom

 

24. märtsil toimunud maakondlikul saksa keele olümpiaadil saavutas:

Karl Vapper 2. koha.

juhendas õp. Hannela Heinmaa

 

17. märtsil toimunud maakondlikul käsitöö ja kodunduse olümpiaadil saavutasid:

Berit Vendel kodunduses 2. koht;

Kairiin Orb käsitöös 4. koht.

juhendaja õp. Heli Õun

 

11. märtsil toimunud D-vanuseklassi sisekergejõustiku võistlustel saavutas

Anette Adoson turboodaviskes hõbemedali

juhendaja õp. Kai Vahter

 

18.veebruaril toimunud maakondlikul kunstiõpetuse olümpiaadil saavutasid:

Kerle Suurna 4. koht;

Luise Järvelaine 7. koht;

Berit vendel 10. koht.

juhendaja õp. Pille Toom

 

15. novembril Lümanda Põhikoolis toimunud Koolivikkeril

Saavutati 1.  koht SAARTE HÄÄLE viktoriinis, Kahootis jäi meie kool 4ks, ainealaselt 7. koht: kokkuvõttes 4. koht.

Saarte Hääle viktoriini eeltöö tegi huvijuht Reet Lõugas

 

24. septembril toimunud väikeste kodutütarde matkamängul Kuressaare Lossipargis

saavutati  võistkondlik II koht.

Võistkonna liikmed - Anette Adoson, Isabel Adoson, Kirstella Šaluhhin, Marilin Poopuu.

 

10.septembril toimunud kodutütarde spordivõistlusel Lümandas

saavutas Marta-Mia Vessik mitmevõistluses II koha.

Avaldatud 05.10.2022. Viimati muudetud 23.04.2024.