Контакты

Опции применяются автоматически

Фото контактного лица
Ülle Soom

Õppejuht

HEV koordinaator

Füüsika

Geograafia

Bioloogia

Loodusõpetus

Ühiskonnaõpetus

E-mail адрес ulle.soom@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel üldtööajal

Фото контактного лица
Sirje Pere

Klassiõpetaja

E-mail адрес sirje.pere@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel esmaspäev, teisipäev

Фото контактного лица
Merle Kivi

Klassiõpetaja

Ringijuht

E-mail адрес merle.kivi@aste.edu.ee

Время консультаций:

kolmapäev 5. ja 6. tund

Фото контактного лица
Monika Leepere

Ajalugu

Klassiõpetaja

E-mail адрес monika.leepere@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel esmaspäevast neljapäevani

Фото контактного лица
Helle Lipu

Klassiõpetaja

E-mail адрес helle.lipu@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Maia Tõhk

Inglise keel

Ringijuht

E-mail адрес maia.tohk@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Sirje Aru

Emakeel ja kirjandus

Ringijuht

E-mail адрес sirje.aru@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Reet Lõugas

Huvijuht

Muusika

Ringijuht

E-mail адрес reet.lougas@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Hannela Heinmaa

Saksa keel

E-mail адрес hannela.heinmaa@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel teisipäevast neljapäevani

Фото контактного лица
Eha Heinla

Математика

Keemia

E-mail адрес eha.heinla@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Annika Jürviste

Loodusõpetus

E-mail адрес annika.jurviste@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Liina Pints

Väikeklasside õpetaja

Ringijuht

E-mail адрес liina.pints@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Heli Õun

Haridustehnoloog

Käsitöö ja kodundus

Ringijuht

E-mail адрес heli.oun@aste.edu.ee

Время консультаций:

teisipäev 7. t.

Фото контактного лица
Urmas Lehtsalu

Ettevõtlus

Inimeseõpetus

E-mail адрес urmas.lehtsalu@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Kai Vahter

Kehaline kasvatus

Ringijuht

E-mail адрес kai.vahter@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Anneli Kandima

Inimeseõpetus

Karjääriõpetus

Математика

E-mail адрес anneli.kandima@aste.edu.ee

Время консультаций:

E: 7. tund 7. - 9kl järelvastamine

E. 7.tund 5. kl konsultatsioon

T ja N 7. -9. kl eelneva kokkuleppe alusel konsultatsiooniaeg

R: 6 tund 5.klass järelvastamine

Фото контактного лица
Mariliis Siigart

Töö- ja tehnoloogiaõpetus

E-mail адрес mariliis.siigart@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Pille Toom

Kunstiõpetus

Ringijuht

E-mail адрес pille.toom@aste.edu.ee

Время консультаций:

neljapäev 6. ja 7. tund

Фото контактного лица
Ulvi Valge

Директор

Номер телефона +372 529 7383 E-mail адрес ulvi.valge@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel üldtööajal

Фото контактного лица
Ülle Soom

Õppejuht

HEV koordinaator

Füüsika

Geograafia

Bioloogia

Loodusõpetus

Ühiskonnaõpetus

E-mail адрес ulle.soom@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel üldtööajal

Фото контактного лица
Reet Lõugas

Huvijuht

Muusika

Ringijuht

E-mail адрес reet.lougas@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel

Фото контактного лица
Ülle Soom

Õppejuht

HEV koordinaator

Füüsika

Geograafia

Bioloogia

Loodusõpetus

Ühiskonnaõpetus

E-mail адрес ulle.soom@aste.edu.ee

Время консультаций:

kokkuleppel üldtööajal

Фото контактного лица
Jane Hiibus

Psühholoog

E-mail адрес jane.hiibus@sthk.edu.ee

Время консультаций:

kord kuus kokkuleppel

Опубликовано 10.10.2022 Дата последнего изменения 22.02.2024